Aukce Ron Centenario 30 Aniversario Special Blend 0,7l 40% L.E.

Kategorie:

Popis

Tato láhev rumu Centenario 30  Aniversario je následkem vývoje společnosti, jež byla založena v sedmdesátých letech minulého století jako součást impéria Seagram of Costa Rica S. A. Byla to tato křídla, pod nimiž se zrodila v roce 1985 značka Centenario, jež dostala do vínku ambiciózní kvalifikaci ESPÍRITU PURA SANGRE, což lze přeložit třeba jako ČISTOKREVNÝ DESTILÁT. Tuto událost si připomněla v roce 2015 – tehdy ovšem již jako Centenario Internacional S. A. – uvedením rumu Centenario 30  Aniversario, a to i na český trh.

Kompozice osmi- až třicetiletých destilátů, jež zrály v soleře sestavené ze sudů z amerického bílého dubu, poutá sytou jantarovou barvou, hedvábnou texturou a předlouhým aromatickým závěrem. To bezpochyby potěší smysly.

Vady a poškození: Bez poškození

Naše hodnocení

Další informace

Výrobce / značka:

Centenario

Země

Kostarika

Obsah alkoholu %

40

Limitovaná edice

Ano

X