GastroKlub.cz – recenze e-shopu

GastroKlub.cz - recenze e-shopu

Dnes se s vámi podělím o recenzi e-shopu GastroKlub.cz, ze kterého jsem si minulý týden objednal dva rumy. S tímto e-shopem jsem neměl doposud žádnou zkušenost a vlastně jsem objednával docela naslepo, podle ceny na Heurece.

Už dlouho jsem se chystal vyzkoušet dva rumy. Patří mezi nejprodávanější rumy v českých e-shopech a já jsem se začínal trochu stydět, že jsem je doposud neochutnal. Jedná se o rum Dos Maderas 5+5 a rum Plantation Isle Of Fiji. Jde o levné rumy, které pořídíte cca do 800 – 900 Kč a tak jsem neměl potřebu řešit zda-li je e-shop ověřený nebo ne. Šel jsem prostě po ceně. Jednoduše jsem si na Heurece rumy našel a shodou okolností e-shop GastroKlub.cz měl oba rumy skladem. Konkrétně Dos Maderas 5+5 byl za 769 Kč a Plantation Isle Of Fiji za 599 Kč. Doprava přes Zásilkovnu s dobírkou vyšla na 95 Kč. Objednávku jsem udělal 30.10.2020 (pátek) a 1.11.2020 (neděle) mi přišlo potvrzení, že byla objednávka předána Zásilkovně, což se reálně stalo v pondělí. Zpracování objednávky bylo tedy relativně rychlé.

Rumy přišly v použité krabici od nějakého zboží. To mi nevadí, nijak neřeším design krabic a naopak jsem rád, když se ekologicky použijí krabice od jiného zboží. Láhve byly dobře zabalené – byly omotané bublinkovou folií a zajištěné izolepou. Krabice byla navíc vyložena kartonem, aby se láhve nemohly v krabici pohybovat.

Rozbalit láhve z bublinkové fólie byl docela oříšek. Byly zajištěny izolepou opravdu dobře a na fólii se nešetřilo.

Rumy dorazily v pořádku a během relativně krátké doby. Cena rumů byla podle srovnávače Heureka nejnižší a tak hodnotím celý nákup velmi kladně. Na recenzi rumů se můžete brzy těšit.

Co se týče samotného nákupního procesu, tak si nemám na co stěžovat. E-shop sice není žádná designová pecka ale je přehledný, u rumů najdete obecné popisy a filtr jim funguje tak, jak má – včetně našeptávače, který vám umí vyfiltrovat třeba rumy konkrétní značky. Co se mi ale moc líbí je pak možnost filtrace podle ceny – můžete si třeba vyfiltrovat rumy do 500 Kč.

Naše hodnocení

Last modified: 6. 10. 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X