Recept na osvěžující rumový drink Papa Ernesto

Všechny příspěvky

Recept na osvěžující rumový drink Papa Ernesto

Možná se divíte, že vám tu teď na podzim píšu o osvěžujícím drinku. Ale znáte to. Venku je zima, doma je přetopeno a občas člověk sáhne do lednice pro něco studeného, dobře vychlazeného, co člověku zpříjemní den. Alespoň já to tak mám a i v zimě si čas od času dopřeju nějakou ledovou dobrotu. A přátelé, tahle dobrota je zkrátka dokonalá. Nedovedu si představit, že bych si ji čas od času nemohl dopřát. Je to drink, který si rychle zamilujete, to mi věřte.

Do tohoto drinku můžete použít jakýkoliv tmavý rum, já jsem se rozhodl pro rum Don Papa, protože jej prostě mám rád a je to můj oblíbený rum. Ideální na horké letní dny.

Don Papa 0,7l 40%

Rum Don Papa skladem a navíc dnes 16.4.2024 za akční cenu.

Suroviny

  • 5 cl Don Papa rumu
  • 3 cl limetové šťávy
  • 1,5 cl medu
  • limetka na ozdobu

Postup přípravy

Kromě toho, že je tento drink dokonalý, tak je jeho příprava velmi jednoduchá. To je nebezpečná kombinace, protože umožňuje velmi častou přípravu. Jak na to? Dejte všechny přísady do skleněné nádoby a míchejte až vás bude ruka bolet – cílem je rozpustit med na jemnou konzistenci, která už se pak snadno rozpustí v rumu. Do silnostěnného sklenice dejte pár kostek ledu, Papua Ernesta scedíme a servírujeme s limetkou. Vidíte? Je to jednoduché! A neuvěřitelně dobré.

Naše hodnocení

Last modified: 6. 10. 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

X